Konkurs za posao: Piemonte traži radnike

- Poslovođa supermarketa (m/ž) - Kasirka  (2 izvršioca /ž) - Prodavač (5 izvršioca /ž) - Magaciner (1 izvršioc /m) -

Piemontevremenska

Piemonte d.o.o. Tuzla, domaći trgovački lanac i renomirani distributer roba široke potrošnje traži dinamične i motivirane kandidata za naš tim. Kompanija raspisuje konkurs za prijem radnika u radni odnos na sledeće radne pozicije:
Nova poslovna jedinica P-43 Devetak magistralini put bb, Lukavac
- Poslovođa supermarketa (m/ž)
- Kasirka  (2 izvršioca /ž)
- Prodavač (5 izvršioca /ž)
- Magaciner (1 izvršioc /m)
Opis posla:
-rad na odjelima u trgovini, usluživanje kupaca i prodaja robe,
-preuzimanje, sortiranje i slaganje robe, te provjera stanja i kvalitete artikala,
-osiguravanje čistoće, urednosti i higijensko-zdravstvene ispravnosti namirnica, uređaja i radnih površina
Od Vas očekujemo:
-minimum SSS
-poznavanje rada na računaru – MS Office,
-poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima u trgovini,
-komunikacijske vještine, prodajne vještine,
-ljubaznost i posvećenost kupcu,
-spretnost, brzina i predantnost u radu, timski rad.
Ukoliko ispunjavate navedene uslove i zainteresovani ste za posao, svoju prijavu sa biografijom pošaljite sa navedenim radnim mjestom za koje konkuristete na mail: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli. ili lično predati u sjedistu firme na adresi: Šićki brod bb. Tuzla. Konkurs ostaje otovren do popune radnih mjesta!

solana1

adriatic

centralno okt 2022

cydonia2

Banner Lukavac 180x112

izazovb

  kapija3

grad tuzla1

vlada tk1

grin

  balic dec 2022

NBgooglepay

 mamamia

lovic juli 2022

golden jan 2021 2

 piemonte1

SajamCokKAf baner

emma